Led Highbay UFO 200W 100L/W Philips SMD Antireflekslinse IP65
SKU
5564B
Kun %1 tilbage
-
1-2 dage -
3 år -
(D)400*(H)155mm -
120 l/uge -
200W -
IP65
- Kategorier:
- Bestseller-hjemmeside
Denne LED UFO High Bay med antireflekslinse er en pålidelig og energieffektiv belysningsløsning til professionel brug.
Med en effektivitet på 120 lumen pr. watt giver denne lampe et klart lys med lavt energiforbrug.
Lampen har en IP65-klassificering, hvilket gør den velegnet til brug i fugtige miljøer og udendørs.
Derudover leveres lampen med 3 års garanti, hvilket giver ekstra ro i sindet.
High Bay-lampen har en effekt på 200 W og er udstyret med Philips SMD LED'er, hvilket sikrer lang levetid og lys af høj kvalitet.
Antireflekslinsen sikrer, at lyset fordeles jævnt, og at der ikke opstår blænding.
Denne High Bay er ideel til anvendelser i lagerbygninger, værksteder, fabrikshaller og andre store rum.
Med en effektivitet på 120 lumen pr. watt giver denne lampe et klart lys med lavt energiforbrug.
Lampen har en IP65-klassificering, hvilket gør den velegnet til brug i fugtige miljøer og udendørs.
Derudover leveres lampen med 3 års garanti, hvilket giver ekstra ro i sindet.
High Bay-lampen har en effekt på 200 W og er udstyret med Philips SMD LED'er, hvilket sikrer lang levetid og lys af høj kvalitet.
Antireflekslinsen sikrer, at lyset fordeles jævnt, og at der ikke opstår blænding.
Denne High Bay er ideel til anvendelser i lagerbygninger, værksteder, fabrikshaller og andre store rum.
| SKU | 5564B |
|---|---|
| Wattage | 200W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | (D)400*(H)155mm |
| Dikte (in_mm) | 155 mm |
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 6.000000 |
| Aansluiting | LED-forsyning |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40 ~ +60°C |
| Lumen | 120 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | PHILIPS LUMILEDS 3030 240 stk. |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 400 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 90º |
| Warranty | 3 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
| Produkt farve | Sort |
Skriv din egen anmeldelse

