E27 LED-pære RGB+W 270º 10W med fjernbetjening
Den dikroiske lampe er fremstillet med et LED-system for at spare MERE energi.
Denne hvide RGB-model leveres med en fjernbetjening og en effekt på 10 W , så du kan justere omgivelserne efter behov.
Den er ideel til at dekorere indendørs rum i henhold til hver brugers behov.
Pris:
Vi køber vores produkter direkte fra fabrikken og uden mellemled. Det er derfor, vi kan tilbyde vores produkter til meget konkurrencedygtige priser.
Hvis du har brug for større mængder eller er forhandler, bedes du kontakte os KLIK HER
| SKU | XT1987 |
|---|---|
| Light Colour | RGBW |
| Wattage | 10W |
| Minimum Order | 5 |
| Afmeting | Ø60x110 mm |
| Vægt | 0.100000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 70 Lm/W |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Beam Angle | 270 |
| Warranty | 2 år |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 100.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
Skriv din egen anmeldelse

