LED GU10 4,9W 230V RGBW + CCT + DIM BTM SMART EASY SMART
SKU
WOJ+14631
| SKU | WOJ+14631 |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 4,9 W |
| Minimale aankoop | 4 Stykke |
| Afmeting | 50 x 54 mm |
| Diameter | 50mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.010000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | GU10 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 86 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 9,8 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 100° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |
Skriv din egen anmeldelse

