-
1-2 dage -
2 år -
200*155mm -
100 l/u -
25W -
IP20
- Kategorier:
- 1-faset skinnebelysning LED
LED-skinnelampe/spot:
Disse LED-skinnespots kan vippes og drejes 360º, har samme effekt som LED-spots og bruges primært til at fremhæve specifikke produkter eller genstande. De findes almindeligvis i butikker, stormagasiner, museer, gallerier osv.
LED-skinnelysene kan nemt flyttes langs skinnen (sælges separat) for at opnå den ønskede belysning. Takket være det enkle design kan LED-skinnelyset/spotten placeres hvor som helst uden at dominere rummet; de fås i et sort eller hvidt hus.
Lyse farver og intensitet:
LED-skinnelampen/spotten har et energiforbrug på 25W og en lysudbytte på 2500 lumen.
Lyse farver:
Fås i K3000, K4000 og K6000. Du kan vælge den korrekte farve sammen med produktet. Hvis din farve ikke er på listen, er den udsolgt. Kontakt os venligst angående leveringstiden, helst via e-mail: info@dimay.com
Forsamling:
For at montere denne skinnespot i loftet skal du bruge en speciel skinne (valgfri). Denne skinne er 150 cm lang og kan forlænges med adaptere.
Skinnen er tilsluttet strømnettet på den ene side (se video). Alle spotlights kan monteres på denne skinne ved hjælp af en simpel fastgørelse, og fordi det er en spændingsskinne, vil dine spotlights lyse op, så snart de er monteret. (plug and play).
Garanti:
Vi tilbyder 2 års garanti på vores LED-skinnelamper/spots.
Pris:
Vi køber vores produkter direkte fra fabrikken og uden mellemled. Det er derfor, vi kan tilbyde vores produkter til meget konkurrencedygtige priser.
Hvis du har brug for større mængder eller er forhandler, bedes du kontakte os KLIK HER
| SKU | 790B |
|---|---|
| Wattage | 25W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 200*155mm |
| Dikte (in_mm) | 155 mm |
| Diameter | 155 mm |
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 0.200000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40/+60ºC |
| Lumen | 100 l/u |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | COB |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 50 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Beam Angle | 60º |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 25.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |






