-
3 dage -
2 år -
1120x44x74mm -
130 l/uge -
36W -
IP20
- Kategorier:
- LED-overflademonteret armatur
- Pendellamper
- Linjebelysning
En lysstofrør med en længde på 112 cm fås i K3000 og K4000.
Udstyret med en kraftfuld 36W og en bemærkelsesværdig lysudbytte på 130 lm/W, forvandler denne lampe ethvert rum til en oase af fred og komfort.
Nøglefunktioner:
Fremragende ydeevne: Takket være en imponerende lyseffektivitet på 130 lm/W tilbyder ALLDAY GO lysstyrke med lavt energiforbrug, hvor ydeevne og bæredygtighed går hånd i hånd.
Elegant design: ALLDAY GO er indbygget i et hvidt aluminiumskabinet og tilføjer et strejf af elegance til ethvert moderne interiør.
Nem installation: ALLDAY GO er designet til overflademontering og tilbyder hurtig og ubesværet installation, der er velegnet til forskellige rum og miljøer.
Pålidelighed og holdbarhed: Med et driftstemperaturområde på -20 til +40 °C og en levetid på 17.000 timer garanterer ALLDAY GO langvarig ydeevne, bakket op af en 2-års garanti.
| SKU | 7921 |
|---|---|
| Wattage | 36W |
| Lumen | 130 l/uge |
| Beam Angle | 115° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Behuizing | Aluminium |
| Ip | IP20 |
| Produkt farve | Hvid |
| Afmeting | 1120x44x74mm |
| Minimale aankoop | 1 Stykke |
| Vægt | 2.200000 |
| Warranty | 2 år |
| voorraad | 3 dage |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 72 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Dikte (in_mm) | 74 mm |
| Cri | >80 |








