E14 Smart kertepære C38 4,9W RGBW+CCT+DIM Bluetooth
SKU
WOJ+14629
34,80 kr. 28,76 kr.
1103 På lager
-
3 dage -
2 år -
39X114 mm -
106 l/uge -
4,9 W -
IP20
- Kategorier:
- Smarte LED-lamper
- E14
- E14
| SKU | WOJ+14629 |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 4,9 W |
| Minimale aankoop | 4 Stykke |
| Afmeting | 39X114 mm |
| Dikte (in_mm) | 39 mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.010000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E14 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 106 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 9,8 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 220° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |
Skriv din egen anmeldelse


