LED GLS A60 E-27 8,5W 230V RGBW+CCT+DIM BTM SMART EASY SMART
SKU
WOJ+14628
36,02 kr. 29,77 kr.
1291 På lager
-
3 dage -
2 år -
60 x 117 mm -
110 l/uge -
8,5 W -
IP20
- Kategorier:
- E27
- Smarte LED-lamper
- E27
| SKU | WOJ+14628 |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 8,5 W |
| Minimale aankoop | 4 Stykke |
| Afmeting | 60 x 117 mm |
| Diameter | 60 mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.010000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Lumen | 110 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 17 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 220° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |
Skriv din egen anmeldelse


