LED GU10 4,5W 230V RGBW + CCT + DIM WI-FI SMART
SKU
WOJ+16823
53,35 kr. 44,09 kr.
Udsolgt
-
3 dage -
2 år -
50 x 56 mm -
100 l/uge -
5W -
IP20
- Kategorier:
- Smarte LED-lamper
- GU10
| SKU | WOJ+16823 |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 5W |
| Minimale aankoop | 4 Stykke |
| Afmeting | 50 x 56 mm |
| Diameter | 50mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.036000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | GU10 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 100 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 10 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 50° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |
Skriv din egen anmeldelse


