| SKU | XT90400 |
|---|---|
| Light Colour | K6000 |
| Wattage | 5W |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | 335*245*45mm |
| Dikte (in_mm) | 245 mm |
| Vægt | 1.000000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 80 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 10 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Beam Angle | 180º |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
Skriv din egen anmeldelse

