54,07 kr. 44,69 kr.
Udsolgt
Dæmpbar LED-driver 800mA 36Watt 0-10Volt
-
1-2 dage -
2 år -
36W
| SKU | 1285 |
|---|---|
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 0.100000 |
| Aansluiting | Strømkabel ca. 40 cm |
| Wattage | 36W |
| Minimum Order | 1 |
| Gebruik | Inde |
| Warranty | 2 år |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | 1-10V |
| Produkt farve | Hvid |
Skriv din egen anmeldelse

