LED-panel 60x60cm 45W IP44 RA90 K4000 108L/W inkl. flimmerfri driver
SKU
SLI035051NW_PW
308,16 kr. 254,68 kr.
Udsolgt
-
3 dage -
5 år -
595x595x14 mm -
108 l/uge -
45W -
IP44
- Kategorier:
- LED-paneler 60x60cm
| SKU | SLI035051NW_PW |
|---|---|
| Wattage | 45W |
| Lumen | 108 l/uge |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 120° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 50.000 timer |
| Behuizing | Aluminium |
| Ip | IP44 |
| Produkt farve | Hvid |
| Afmeting | 595x595x14 mm |
| Vægt | 2.200000 |
| Warranty | 5 år |
| voorraad | 3 dage |
| Aansluiting | LED-forsyning |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 90 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Dikte (in_mm) | 14 mm |
| Cri | >90 |
Skriv din egen anmeldelse






