LED Strip Smart Complete 17W RGBW+CCT+DIMM (5 meter rulle) med PU silikone + TUYA controller
-
3 dage -
2 år -
5000x12x2,8mm -
1200 -
17W -
IP20
- Kategorier:
- LED-strimler
- Smarte LED-lamper
Smart STRIP SMART SET tilbyder en avanceret belysningsløsning med alsidige funktioner, der giver dig mulighed for at justere lysets farve (RGB), ændre lysets farvetemperatur (CCT) og dæmpe belysningen (DIMM). Derudover kan du idriftsætte og styre systemet eksternt via appen på din mobilenhed.
Tekniske specifikationer:
Effekt: 17 W
Nominel strøm: 147 mA
Spænding: 230 V
Energieffektivitetsklasse: G
Energiforbrug: 17 kWh/1000t
Frekvens: 50 Hz
Strøm inkluderet: Ja
Effektfaktor: 0,5
Lysstrøm: 1200 lm (120)° / 1200 lm (360)°
Lampeeffektivitet: 70 lm/W
Farvetemperatur: 3000-6000 K
Lys farve: Varm
Strålevinkel: 120°
Driftstemperaturområde: -20/+40 °C
Levetid: 17.000 timer
Beskyttelsesklasse (IP): IP20
Dimensioner: 5000x12x2,8 mm
Vægt: 0,312 kg
Garanti: 2 år
CCT-funktionen giver dig mulighed for at justere lysets farvetemperatur inden for området 3000-6000 K. Med en energieffektiv energiklasse G og en levetid på 17.000 timer tilbyder dette Smart STRIP SMART SET ikke kun avancerede belysningsfunktioner, men også pålidelighed og holdbarhed. Det slanke design og de alsidige funktioner gør det ideelt til forskellige anvendelser i bolig- og erhvervsmiljøer.
| SKU | WOJ+14493 |
|---|---|
| Light Colour | CCT/RGB |
| Wattage | 17W |
| Minimale aankoop | 1 Stykke |
| Afmeting | 5000x12x2,8mm |
| Dikte (in_mm) | 2,8 mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.330000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Strømkabel ca. 110 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1200 |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 34 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 timer |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | SMART |
| Cri | >80 |
| Produkt farve | Hvid |


