76,64 kr. 63,34 kr.
874 På lager
LED Tri-proof armatur uden 2x LED 60cm
-
2-3 dage -
2 år -
L680*W113*H63mm -
IP65
- Kategorier:
| SKU | 6866-60cm |
|---|---|
| Light Colour | K3000 |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | L680*W113*H63mm |
| Dikte (in_mm) | 63 mm |
| voorraad | 2-3 dage |
| Vægt | 1.000000 |
| Ip | IP65 |
| Geleverd incl. lichtbron | Nej |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 320 |
| Warranty | 2 år |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
Skriv din egen anmeldelse


