-
1-2 dage -
2 år -
Ф 17 cm -
1180 liter -
12W -
IP20
- Kategorier:
- LED-paneler
- Små LED-paneler
- Udløb
- Indbygget loftsbelysning
- Tilbud
Det runde LED-panel har en effekt på 12 watt og en lysudbytte på 85 lumen pr. watt, hvilket gør det til en lysstærk og energieffektiv belysningsløsning.
Med en ydre dimension på cirka 170 mm og et savsnit på cirka 150 mm har panelet en slank profil med en tykkelse på 9 mm. Den hvide kant giver panelet et moderne look, der komplementerer forskellige indretningsstile.
Panelet leveres med en driver, hvilket gør det nemt at tilslutte og betjene. Derudover medfølger 2 klips til sikker montering af panelet.
Med en IP20-klassificering er panelet egnet til indendørs brug, f.eks. i hjem, kontorer eller butikker. Det tilbyder pålidelig og holdbar ydeevne, og vi tilbyder 2 års garanti for at sikre kvalitet og tryghed.
Det runde LED-panel fås i forskellige lysfarver, herunder K3000, K4000 og K6000. Dette giver dig mulighed for at skabe den ønskede atmosfære og lystemperatur, der bedst passer til dine behov.
Kort sagt, det runde LED-panel med en effekt på 12 watt, en hvid ramme, en medfølgende driver og monteringsclips tilbyder klar belysning, et elegant design og pålidelig ydeevne. Med forskellige lysfarvemuligheder og en 2-års garanti er dette panel et alsidigt og holdbart valg til forskellige anvendelser.
Pris:
Vi køber vores produkter direkte fra fabrikken og uden mellemled. Det er derfor, vi kan tilbyde vores produkter til meget konkurrencedygtige priser.
Hvis du har brug for større mængder eller er forhandler , bedes du kontakte os KLIK HER
| SKU | 860B |
|---|---|
| Wattage | 12W |
| Minimale aankoop | 1 Stykke |
| Monteringshul | 150 mm |
| Afmeting | Ф 17 cm |
| Dikte (in_mm) | 10 |
| Diameter | 170 mm |
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 0.300000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | LED-forsyning |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +50°C |
| Lumen | 1180 liter |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 24 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Inde |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 40.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
| Produkt farve | Hvid |







