Rundt LED-panel justerbart fra Ø50 - 205 mm 20 watt hvid inkl. driver
-
1-2 dage -
2 år -
205 * 10mm -
80 l/t -
20W -
IP20
- Kategorier:
- LED-paneler
- Små LED-paneler
- Udløb
- Indbygget loftsbelysning
- Tilbud
Det justerbare runde LED-panel er ideelt til eksisterende huller i loftet, hvor en uegnet lampe ikke passer. Med sit justerbare design kan lampen justeres fra 50 til 190 mm, hvilket gør den nem at installere i forskellige loftsåbninger.
Med en effekt på 20 watt og en lyseffektivitet på 85 lumen pr. watt tilbyder denne lampe tilstrækkelig lysstyrke og energieffektivitet. Den fås i tre lysfarver, nemlig K3000, K4000 og K6000, så du kan vælge den ønskede atmosfære og lystemperatur, der bedst passer til dine behov.
Dette justerbare runde LED-panel er designet med omhyggeligt håndværk og tilbyder holdbarhed og pålidelig ydeevne. Det er en alsidig løsning til at opgradere dit belysningssystem og skabe den ønskede stemning i ethvert rum.
Med sin justerbarhed og høje lysudbytte er dette justerbare runde LED-panel et praktisk og stilfuldt valg til både private og erhvervsmæssige formål. Uanset om du vil oplyse dit hjem, kontor, butik eller andre rum, tilbyder dette panel den fleksibilitet og ydeevne, du har brug for.
Pris:
Vi køber vores produkter direkte fra fabrikken og uden mellemled. Det er derfor, vi kan tilbyde vores produkter til meget konkurrencedygtige priser.
Hvis du har brug for større mængder eller er forhandler , bedes du kontakte os KLIK HER
| SKU | 885B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Monteringshul | Ø50-205cm |
| Afmeting | 205 * 10mm |
| Dikte (in_mm) | 10 |
| Diameter | 205 mm |
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 0.300000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | LED-forsyning |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +50°C |
| Lumen | 80 l/t |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 36 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Aluminium |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 40.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
| Produkt farve | Hvid |






