Rundt LED-panel Ø200mm 20watt hvid inkl. driver
SKU
887B
Kun %1 tilbage
-
1-2 dage -
2 år -
Ф 200mm * H15mm -
100 l/uge -
20W -
IP44
- Kategorier:
- Udløb
Rundt LED-panel indbygget 20 cm 20 watt egnet til:
Nedhængte lofter, gipslofter, leveres inkl. driver.
Lysudbytte:
Dette LED-panel har et strømforbrug på 20 watt og en lysudbytte på 85 L/w.
Fås i K3000 , K4000 og K6000. Du kan vælge den korrekte farve sammen med produktet. Hvis din farve ikke er på listen, er den udsolgt. Kontakt os venligst angående leveringstiden, helst via e-mail: info@dimay.com
Slutte:
Denne LED-downlight har en hvid kant og er 10 mm tyk.
Pris:
Vi køber vores produkter direkte fra fabrikken og uden mellemled. Det er derfor, vi kan tilbyde vores produkter til meget konkurrencedygtige priser.
Hvis du har brug for større mængder eller er forhandler , bedes du kontakte os KLIK HER
| SKU | 887B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | Ф 200mm * H15mm |
| Dikte (in_mm) | 15 mm |
| voorraad | 1-2 dage |
| Vægt | 1.000000 |
| Aansluiting | Strømkabel ca. 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +45°C |
| Lumen | 100 l/uge |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD 2835 |
| Ip | IP44 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 120° |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Nej |
| Cri | 80 |
Skriv din egen anmeldelse

