Arbejdslampe 50W – K4000 med 6500 lumen IP65
SKU
ML-FLWS4000K50W-A2N
203,10 kr. 167,85 kr.
503 På lager
Denne bærbare LED-projektør kombinerer kraft, effektivitet og brugervenlighed i ét moderne design. Med en effekt på 50 watt og en lysstyrke på 6.500 lumen leverer den et klart og jævnt lys, der kan sammenlignes med en traditionel 250-watt halogenprojektør.
-
3 dage -
2 år -
H 230 * W 245 * 70mm -
6500 -
50W -
IP65
- Kategorier:
- LED-byggelys
- Byggelys
- Nye produkter
- Arbejdslys
| SKU | ML-FLWS4000K50W-A2N |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 50W |
| Minimale aankoop | 1 Stykke |
| Afmeting | H 230 * W 245 * 70mm |
| Dikte (in_mm) | 70 mm |
| voorraad | 3 dage |
| Vægt | 0.800000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Strømkabel ca. 150 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Lumen | 6500 |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Brug inde og ude |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 2 år |
| Behuizing | Plast |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 25.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Produkt farve | Sort |
Skriv din egen anmeldelse



